253. Istanbul
Autor: Marie Štastná Matějíčková
(1920 Ivanovice - 2000 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1957
Šířka: 78 cm, výška: 45 cm, rámování: 54 x 86 cm
Konec dražby: 09.05.2022 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč