Podchyšská Lhota

Autor: Marie Štastná Matějíčková
(1920 Ivanovice - 2000 Praha)

Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kvaš
Šířka: 64 cm, výška: 42 cm, rámování: 60 x 80 cm

Konec dražby: 13.12.2022 20:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč