34. Podchyšská Lhota
Autor: Marie Štastná Matějíčková
(1920 Ivanovice - 2000 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kvaš
Šířka: 64 cm, výška: 42 cm, rámování: 60 x 80 cm
Konec dražby: 13.12.2022 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč