Rybník na návsi

Autor: Marie Štastná Matějíčková
(1920 Ivanovice - 2000 Praha)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 90 cm, výška: 66 cm, rámování: 85 x109 cm

Konec dražby: 06.11.2018 18:46

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč