98. Zima na Podchýšecku
Autor: Marie Štastná Matějíčková
(1920 Ivanovice - 2000 Praha)
signatura a datace vpravo dole, na reverzu štítek se jménem autorky, názvem a technikou, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1985
Šířka: 49,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 51,5 x 65,5
Konec dražby: 13.12.2022 21:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč