Podzim na nábřeží

Autor: Cyril Chramosta
(1908 Husinec - 1990 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 45 cm, výška: 17 cm, rámování: 32 x 60 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč