Jihočeský výlov

Autor: Cyril Chramosta
(1908 Husinec - 1990 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno, na reversu autroské razítko a přípis, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33,5 cm, výška: 24 cm, rámování: 38 x 48
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.01.2024 20:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč