Léto u Hracholusk

Autor: Cyril Chramosta
(1908 Husinec - 1990 Praha)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, vystavováno. Zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: pastel/akvarel/papír
Šířka: 60 cm, výška: 42 cm, rámování: 48,5 x 66,5 cm

Konec dražby: 07.12.2023 21:31 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč