78. Pouť

Autor: Cyril Chramosta
(1908 Husinec - 1990 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 52 cm, výška: 37 cm, rámování: 55 x 69 cm

Konec dražby: 26.11.2019 20:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč