119. Konvolut 2 kusů grafik

Autor: Autoři Různí
( )

2 ks, číslováno, signováno, pasparttováno, zaskleno, rámováno
Šířka: od 42,5 do 46,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 28 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.01.2023 21:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč