138. Konvolut 7 ks obrazů

Autor: Autoři Různí
( )

3x vnitřní rozměr rámu: 50 x 70 cm, vnější rozměr rámu60 x 80 cm.
1x Vnitří rozměr rámu: 40 x 40 cm, vnější rozměr rámu: 48 x 48 cm.
1x Vnitří rozměr rámu: 33,5 x 46 cm, vnější rozměr rámu: 41 x 53 cm.
1x Vnitří rozměr rámu: 35 x 50, vnější rozměr rámu: 39,5 x 54 cm.
1x Vnitřní rozměr rámu: 32,5 x 43,5 cm, vnější rozměr rámu: 40 x 51 cm
Obrazy signovány a některé datovány. Obrazy oleje na kartonech a plátnech, rámovány.
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.07.2022 21:13 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč