Pražské motivy 5ks

Autor: Autoři Různí
( )

signováno vpravo dole, značeno tužkou pod grafikou, název, 2 ks zaskleno a rámováno,
Šířka: cca 20 cm, výška: cca 15 cm

Konec dražby: 05.03.2024 21:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč