Konvolut 4ks mědirytin

Autor: Autoři Různí
( )

3 Ks mědiritin volné listy.
1 ks mědiritina, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Autoři popsáni na reversu.
Technika: mědirytina
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 20.02.2023 21:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč