214. Konvolut grafik 7 ks

Autor: Autoři Různí
( )

soubor grafik různých grafik a autorů, signováno autory
výška: 22,5 - 34,5 cm
šíře: 17 cm - 47 cm
Technika: litografie
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.04.2023 21:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč