124. Zlatá lilie
Autor: Jiří Švengsbír
(1921 Praha - 1983 Praha)
signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 19 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 32 x 38 cm
Konec dražby: 09.01.2023 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč