174. 2ks grafik - Pražské motivy
Autor: Jiří Švengsbír
(1921 Praha - 1983 Praha)
Zaskleno a rámováno.
Technika: ocelorytina
Šířka: 13 cm, výška: 19 cm, rámování: 28 x 18 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.10.2022 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč