Pražský hrad

Autor: Jiří Švengsbír
(1921 Praha - 1983 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 23/200, paspartováno, zaskleno
Technika: ocelorytina, datace: 1968
Šířka: 17 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 32 x 37 cm

Konec dražby: 05.10.2021 21:46 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč