Praha - 3 ks

Autor: Jiří Švengsbír
(1921 Praha - 1983 Praha)

signováno, číslováno, paspartováno
Technika: ocelorytina
Šířka: 12 cm, výška: 19 cm, rámování: 29 x 22 cm

Konec dražby: 08.06.2020 21:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč