231. Červený kohout
Autor: Jiří Švengsbír
(1921 Praha - 1983 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, nerámováno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1975
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 04.11.2020 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč