275. Praga caput Regni

Autor: Jiří Švengsbír
(1921 Praha - 1983 Praha)

signováno tužkou vpravo dole, číslováno vlevo dole 162/200
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: 38 x 30 cm

Odhadní cena: 600 - 800 Kč

Konec dražby: 28.07.2019 17:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč