Amor vincit omnia
Autor: Jiří Švengsbír
(1921 Praha - 1983 Praha)
signováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: ocelorytina
Šířka: 8 cm, výška: 6 cm, rámování: 22 x 24 cm
Konec dražby: 19.09.2023 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč