Na zámku

Autor: Jiří Švengsbír
(1921 Praha - 1983 Praha)

Signováno vlevo nahoře v tisku, volný list
Technika: serigrafie
Šířka: 19,5 cm, výška: 26 cm, rámování: volný grafický list

Konec dražby: 07.06.2021 21:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč