Praga regia

Autor: Jiří Švengsbír
(1921 Praha - 1983 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, datováno vpravo dole v tisku, na reversu autorský přípis, paspartováno a zaskleno
Technika: ocelorytina, datace: 1970
Šířka: 17 cm, výška: 11 cm, rámování: 26 x 30 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč