64. Rotunda na Vyšehradě
Autor: Jiří Švengsbír
(1921 Praha - 1983 Praha)
signováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno a zaskleno
Technika: ocelorytina, datace: 1972
Šířka: 11 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 35 x 24 cm
Konec dražby: 05.05.2020 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč