Rotunda na Vyšehradě

Autor: Jiří Švengsbír
(1921 Praha - 1983 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, paspartováno a zaskleno
Technika: ocelorytina, datace: 1972
Šířka: 11 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 35 x 24 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč