Konvolut 3ks grafik
Autor: Jiří Švengsbír
(1921 Praha - 1983 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole. Různé grafické techniky, paspartováno a zaskleno. 1kus rozbité sklo.
Šířka: od 11 do 12 cm, výška: od 19 do 20 cm, rámování: 32,5 - 42 x 24 - 31 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.11.2023 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč