55. Portrét muže
Autor: Jiří Figer
(1918 Praha - 1997)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1944
Šířka: 30 cm, výška: 37 cm, rámování: 49 x 42 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč