174. Podél řeky

Autor: Jaroslav Grus
(1891 Pardubice - 1983 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 12,5 cm, výška: 9,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 12.12.2018 20:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč