Cesta vesnicí

Autor: Jaroslav Grus
(1891 Pardubice - 1983 Praha)

signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1978
Šířka: 73 cm, výška: 51 cm, rámování: 60 x 82 cm

Konec dražby: 21.10.2019 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč