Cesta

Autor: Jaroslav Grus
(1891 Pardubice - 1983 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: litografie
Šířka: 26 cm, výška: 18 cm

Konec dražby: 15.06.2021 21:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč