V lese

Autor: Venda Truhlářová

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu, datace: 1980
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 83 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč