271. Stařenka
Autor: Venda Truhlářová
signováno tužkou vpravo dole, paspartováno
Technika: lept na kartonu
Šířka: 21,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 28.05.2023 17:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč