37. Modrý džbán

Autor: Julie Zemanová Procházková
(1909 Hronov - ?)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, dále štítek Krajské galerie hradeckého kraje a štítek Národní galerie v Praze
Technika: olej na plátně
Šířka: 56,5 cm, výška: 69 cm, rámování: 78 x 65
Stav: vynikající

Konec dražby: 14.07.2019 13:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč