Potok v zimě

Autor: Bohumil Berghauer Horník
(1910 Rosice - 1972)

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 84 cm, výška: 65 cm

Konec dražby: 05.10.2020 21:04 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč