Zimní chalupy - L Formát
Autor: Bohumil Berghauer Horník
(1910 Rosice - 1972)
signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 83 cm, výška: 65 cm, rámování: 78,5 x 97 cm
Konec dražby: 10.07.2023 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč