Květiny ve džbánu

Autor: Bohumil Berghauer Horník
(1910 Rosice - 1972)

signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 82 cm, výška: 65 cm, rámování: 78,5 x 96,5 cm

Konec dražby: 07.02.2024 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč