Zamrzlé jezero
Autor: Bohumil Berghauer Horník
(1910 Rosice - 1972)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 47,5 cm, výška: 39 cm, rámování: 47,5 x 56,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2024 22:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč