Letní krajina s borovicemi

Autor: Bohumil Berghauer Horník
(1910 Rosice - 1972)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 66 cm, výška: 54 cm, rámování: 66 x 77 cm

Konec dražby: 08.08.2022 19:51 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč