Zimní krajina

Autor: Bohumil Berghauer Horník
(1910 Rosice - 1972)

Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 48 cm, rámování: 58 x 76 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.06.2023 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč