Kožuchy
Autor: Bohumil Berghauer Horník
(1910 Rosice - 1972)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 51 cm, výška: 65 cm, rámování: 73 x 58,5
Konec dražby: 05.02.2024 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč