Pohled na Hradčany

Autor: Jaroslav Šimůnek
(1872 Praha - 1939 Kouřim)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 78 x 97 cm

Konec dražby: 08.06.2020 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 300 Kč