Při práci

Autor: Jaroslav Šimůnek
(1872 Praha - 1939 Kouřim)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1909
Šířka: 34,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 35 x 38 cm

Konec dražby: 12.08.2020 23:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč