Chalupy

Autor: Jaroslav Šimůnek
(1872 Praha - 1939 Kouřim)

Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 22 cm, výška: 20 cm, rámování: 28 x 32 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč