Pohled na Malou Stranu

Autor: Jaroslav Šimůnek
(1872 Praha - 1939 Kouřim)

signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 31 cm, rámování: 56 x 60 cm

Konec dražby: 04.03.2019 21:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč