Krajina u Lišova
Autor: František Líbal
(1896 Veselí nad Lužnicí - 1974 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1967
Šířka: 61 cm, výška: 38 cm, rámování: 54 x 77 cm
Konec dražby: 15.05.2023 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč