102. Na pastvě u rybníka XL Formát

Autor: František Líbal
(1896 Veselí nad Lužnicí - 1974 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1970
Šířka: 97 cm, výška: 76 cm, rámování: 86 x 107 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 08.02.2022 19:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč