29. Březová alej v Jižních Čechách (Suchdol)

Autor: František Líbal
(1896 Veselí nad Lužnicí - 1974 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno v původním blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1938
Šířka: 75,5 cm, výška: 62 cm, rámování: 77,5 x 91,5 cm

Konec dražby: 10.12.2018 19:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč