4. Cesta na rašeliniště - L Formát
Autor: František Líbal
(1896 Veselí nad Lužnicí - 1974 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1966
Šířka: 81,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 84 x 100 cm
Konec dražby: 10.01.2023 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč