62. Deštivo na Břilickém

Autor: František Líbal
(1896 Veselí nad Lužnicí - 1974 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na sololitu, datace: 1970
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 31 x 39,5 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:40 SELČ

Zbývá: 29d 23h 13m 29s

Vyvolávací cena: 1 800 Kč