77. Hlava Krista
plastika z patinované sádry upevněna na sametovém podkladu v rámu.
Materiál: sádra
Šířka: 44 cm, výška: 34 cm, rámování: 49 x 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 20:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč