41. Zvířata
Autor: Emanuel Litoš
(1912 Praha - ?)
tepaná měď, signováno uprostřed dole, na reverzu autorská značka a štítek galerie Mazur, olištováno.
Materiál: měď
Šířka: 97,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 26 x 99
Konec dražby: 09.01.2023 20:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč