56. Zátiší
Autor: Josef Hron
(1915 Valtínov, Kunžak - 2006 Praha)
rámováno, signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, datováno 1991
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 43 cm, rámování: 49,5 x 57,5
Stav: vynikající
Konec dražby: 20.06.2019 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč